„Profitus“: Investavimas į nekilnojamąjį turtą Lietuvoje

„Profitus“ yra Lietuvoje įsikūrusi investicijų platforma, leidžianti investuoti į įvairius nekilnojamojo turto projektus. Platforma suteikia galimybę tiek nedideliems, tiek dideliems investuotojams dalyvauti nekilnojamojo turto rinkoje, pradedant vos nuo 100 eurų.

Profitus

Kaip veikia „Profitus“?

„Profitus“ veikia kaip tarpininkas tarp investuotojų, norinčių investuoti savo laisvus pinigus, ir tų, kurie ieško finansavimo savo nekilnojamojo turto projektams. Investicijos apsaugomos pirmo eilės hipotekomis, suteikiančiomis investuotojams didesnį saugumo jausmą.

Investicijų grąža ir rizikos valdymas

Vidutinė metinė palūkanų norma siekia apie 9.88%, o investicijų terminas dažniausiai tarp šešių ir aštuoniolikos mėnesių. Platforma taip pat siūlo unikalią rizikos vertinimo sistemą, leidžiančią kiekvienam projektui suteikti atitinkamą rizikos įvertinimą.

Mokesčiai ir mokesčių administravimas

„Profitus“ taiko 15% gyventojų pajamų mokesčio tarifą iš uždirbtų palūkanų, kuris automatiškai atskaičiuojamas investuotojams. Tačiau yra galimybė taikyti mažesnius tarifus, remiantis dvišalių mokesčių sutarčių nuostatomis.

Platformos funkcionalumai

„Profitus“ siūlo patogią ir intuityvią naudotojo sąsają, primariąją ir antrinę rinkas, kur investuotojai gali pirkti ar parduoti savo investicijas. Taip pat yra „Auto Invest“ funkcija, leidžianti automatizuoti investavimo procesą.

Konkurentai ir rinkos pozicija

Nepaisant stiprios konkurencijos, „Profitus“ išsiskiria greitu finansavimo mobilizavimu, lankstumu ir etapiniu finansavimu, siūlomu projektų savininkams.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *